SPECIÁLNÍ PROGRAMY NA OBJEDNÁVKU

 

PROGRAMY PRO DOSPĚLÉ - leták ke stažení ZDE

Zveme Vás, Vaši rodinu, přátele, obchodní partnery, zaměstnance nebo zjednodušeně jakýkoli kolektiv, který se chce pobavit, na středověký hrad nedaleko moravské metropole města Brna , cca 20 min. od Brna směr Znojmo.

Již 9 let máme velký úspěch s pořádáním různorodých akcí pro veřejnost i uzavřené kolektivy - pořádáme zážitkové výlety, firemní akce, různorodé výstavy, svatební obřady i hostiny, narozeninové párty.

Nejen že se snažíme úspěšně oživit tuto krásnou památku, ale ze získaných prostředků z těchto akcí ji postupně obnovujeme.

Vaší návštěvou nás v našem konání podpoříte a i díky Vám se opět přiblížíme k vytyčenému cíli – udělat tuto památku plně žijící a podporující kulturní a společenské dění.

 

Od letošního roku jsme zařadili do naší programové nabídky tyto dvě novinky a to:


1. denní prohlídky s degustací vína „ ZA KOUNICKOU FRANKOVKOU DO STŘEDOVĚKU“

2. večerní program s degustací vína u hudby „ZA HŘÍCHY KLÁŠTERNÍHO HRADU“

Čeká Vás nejen nefalšované historické prostředí nedaleko Brna, výborné víno, skvělé pohoštění k vínu, ale i zcela nevšední zážitky.

Přímo pod hradem je parkoviště jak pro osobní auta, tak pro autobusy. V případě většího počtu autobusů je možnost parkovat cca 60 m pod hradem.

V případě Vašeho zájmu Vám zajistíme i dopravu na hrad a zpět i ubytování v blízkosti hradu.

Programy lze objednávat denně a na kterýkoli den, denní program trvá 3 hodiny a večerní 4 hodiny.

 

Kontaktní osoba: Ing. Kamila Svobodová, tel. 602 765 625

PROGRAMY PRO DĚTI - leták ke stažení ZDE

Kreativní tým hradu již 9 rok pořádá pro děti zábavnou interaktivní hry, na nichž děti prožijí dobrodružství při hledání indicií, hádání hádanek, vyzkouší své dovednosti při plnění různých zábavných úkolů, hledají klíče od hradní tajemné truhly a čeká je vždy milé překvapení. Dále je pro děti připraveno pásmo tanečků, menší kreativní dílna a možnost focení v pohádkových kostýmech. Program trvá cca 2,5 hodiny. Programy jsou určeny pro děti od 3,5 do 9 let.

Dále požádáme mikulášskou, kde anděl s čertem provádí děti zábavnou formou čertovskou stezkou a nakonec s nimi dojdou až do nebe. Po stezce si děti vyzkoušejí své dovednosti při plnění různých zábavných úkolů a v nebi je čeká Mikuláš s bohatou nadílkou a opět milé překvapení.

Dále je pro děti připravena menší kreativní dílna. Program trvá cca 1,5 hodinu a je určen pro děti od 4 do 9 let.

 

 

Kontaktní osoba: Ing. Kamila Svobodová, tel. 602 765 625
e-mail: zamekkounice@seznam.cz

 
 
 
Kam můžete dále? Informace pro návštěvníky ------      Informace pro návštěvníky ------      Speciální programy na objednávku ------      Akce pro veřejnost ------      Vaše ohlasy ------ Speciální programy na objednávku ------ Akce pro veřejnost ------ Vaše ohlasy ------ Rychlé odkazy Foto a video z hradu ------ Více informací o hradu ------ Novinky a aktuality - archiv ------ Hradní kurýr ------
  Buďte informováni!
 
 
Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

 
 
VÝBĚR Z FOTOALBA
 
 
 
 
SLEDUJTE NÁS...
 
 
Hrad a zámek Dolní Kounice     |     2013     |     Developed by NET sign studio